Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 100 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

Tréninky, tréninkové skupiny

Rozpis tréninků a plaveckých skupin pro sezónu 2022 / 2023 - Plavecký stadion Strakonice

 

  Tréninková skupina Z1 – RADEK

 Bartoš Vít, Bartzoková Eliška, Bayernheimer Hubert, Bílek   David, Cibulková Ema, Manová Lucie, Pešková Jana, Srbová   Nela, Tylová Sára, Věnečková Kristýna, Wieser Daniel, Wieser   Filip, Wieser Simon

  PONDĚLÍ

16:30 – 18:00 hodin

plavecký trénink

  ÚTERÝ

15:30 – 17:30 hodin

plavecký trénink

  STŘEDA

18:00 – 19:30 hodin

suchý trénink

  ČTVRTEK

16:30 – 18:00 hodin

plavecký trénink

  PÁTEK

15:30 – 17:00 hodin

plavecký trénink

 

 

  Tréninková skupina Z2 – JIRKA

 Bednaříková Hanka, Bursa Matěj, Hanzlík Josef, Hanzlík Václav,   Linhartová Klaudie, Novák Štěpán, Rubáková Karolína, Tylová   Vanesa, Živnůstka Adam

  PONDĚLÍ

15:30 – 17:00 hodin

plavecký trénink

  ÚTERÝ

15:30 – 17:30 hodin

plavecký trénink

  STŘEDA

18:00 – 19:30 hodin

suchý trénink

  ČTVRTEK

16:30 – 18:00 hodin

plavecký trénink

  PÁTEK

15:30 – 17:00 hodin

plavecký trénink

 

 

  Tréninková skupina Z3 – DANA

 Bartáčková Claudia, Bergerová Adéla, Jelínková Anna,   Kratochvílová Agáta, Kratochvílová Justýna, Kusiaková Barbora,   Lebeda Petr, Mrázek Adam, Pokorná Zuzana, Ředina Tommy,   Sojková Viktorie, Šíma Adam, Vokatá Anežka

  PONDĚLÍ

17:00 – 18:00 hodin

plavecký trénink

  STŘEDA

17:00 – 18:00 hodin

plavecký trénink

  ČTVRTEK

16:00 – 17:30 hodin

plavecký trénink

 

 

  Tréninková skupina Z4 – ROSŤA

 Herold Karolína Lily, Jedlička Lukáš, Kotrbová Mia, Pavlík     David, Pavlíková Simona, Polovko Radim, Rubáková   Kristýna, Růžičková Anna, Synek Richard, Szeligová Adéla,   Šilhan Adam, Šíma Jan, Šíma Viktor, Tasáryová Paula, Trchová   Julie

  PONDĚLÍ

15:30 – 17:00 hodin

plavecký trénink

  STŘEDA

17:00 – 18:00 hodin

plavecký trénink

  ČTVRTEK

16:00 – 17:00 hodin

plavecký trénink

 

 

  Tréninková skupina Z5 – MICHAL

 Bílek Daniel, Brodská Natálie, Illeš Christopher, Květoňová   Eliška, Levá Silvie, Linhart Jiří, Maroušková Liliana, Melichar   Tomáš, Novotný Miroslav, Szeliga Teodor, Šibravová Viktorie,   Šilhan Zdeněk, Švihálková Lucie, Tomšovicová Natálie, Zuchi   Lukáš

  PONDĚLÍ

15:30 – 16:30 hodin

plavecký trénink

  STŘEDA

17:00 – 18:00 hodin

plavecký trénink

  ČTVRTEK

15:30 – 16:30 hodin

plavecký trénink

 

 

  Tréninková skupina Z6 – VENDY

 Biehun Kristýna, Blahová Eliška, Herold Beatrice, Herold   Emilie, Marková Kateřina, Maroš Vít, Pelouchová Magdalena,   Růžička Filip, Slováček Mikuláš, Šmat Matěj, Šmatová Adéla,   Tomanová Klára Běta, Tůmová Růžena, Vrbová Nela

  PONDĚLÍ

15:30 – 16:30 hodin

plavecký trénink

  ČTVRTEK

15:30 – 16:30 hodin

plavecký trénink

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozpis tréninků a plaveckých skupin pro sezónu 2022 / 2023 - plavecký stadion Strakonice

 

Tréninková skupina Z1 - RADEK

Bartoš Vít, Bartzoková Eliška, Bayernheimer Hubert, Bílek David, Cibulková Ema, Manová Lucie, Pešková Jana, Srbová Nela, Tylová Sára, Věnečková Kristýna, Wieser Daniel, Wieser Filip, Wieser Simon

 

PONDĚLÍ 16:30 - 18:00 hodin
ÚTERÝ 15:30 - 17:30 hodin
STŘEDA 18:00 - 19:30 hodin - suchý trénink
ČTVRTEK 16:30 - 18:00 hodin
PÁTEK 15:30 - 17:00 hodin
   
Tréninková skupina Z2 - JIRKA
Bednaříková Hanka, Bursa Matěj, Hanzlík Josef, Hanzlík Václav, Kyrychenko Maksym, Linhartová Klaudie, Novák Štěpán, Rubáková Karolína, Tylová Vanesa, Živnůstka Adam
PONDĚLÍ 15:30 - 17:00 hodin
ÚTERÝ 15:30 - 17:30 hodin
STŘEDA 18:00 - 19:30 hodin - suchý trénink
ČTVRTEK 16:30 - 18:00 hodin
PÁTEK 15:30 - 17:00 hodin
   
Tréninková skupina Z3 - DANA

Bartáčková Claudia, Bergerová Adéla, Jelínková Anna, Kratochvílová Agáta, Kratochvílová Justýna, Kusiaková Barbora,  Mrázek Adam, Pokorná Zuzana, Ředina Tommy, Sojková Viktorie, Šíma Adam, Vokatá Anežka

 

PONDĚLÍ 17:00 - 18:00 hodin
STŘEDA 17:00 - 18:00 hodin
ČTVRTEK 16:00 - 17:30 hodin
   
Tréninková skupina Z4 - ROSŤA

Herold Karolína Lily, Jedlička Lukáš, Kotrbová Mia, Pavlík David, Pavlíková Simona, Polovko Radim, Rubáková Kristýna, Růžičková Anna, Synek Richard, Szeligová Adéla, Šilhan Adam, Šíma Jan, Šíma Viktor, Tasáryová Paula, Trchová Julie

 

PONDĚLÍ 15:30 - 17:00 hodin
STŘEDA 17:00 - 18:00 hodin
ČTVRTEK 16:00 - 17:00 hodin
   
Tréninková skupina Z5 - MICHAL

Bílek Daniel, Brodská Natálie, Illeš Christopher, Květoňová Eliška, Levá Silvie, Linhart Jiří, Maroušková Liliana, Melichar Tomáš, Novotný Miroslav, Szeliga Teodor, Šibravová Viktorie, Šilhan Zdeněk, Švihálková Lucie, Tomšovicová Natálie, Zuchi Lukáš

 

PONDĚLÍ 15:30 - 16:30 hodin
STŘEDA 17:00 - 18:00 hodin
ČTVRTEK 15:30 - 16:30 hodin
   
Tréninková skupina Z6 - VENDY

Biehun Kristýna, Bláhová Eliška, Herold Beatrice, Herold Emilie, Marková Kateřina, Maroš Vít, Pelouchová Magdalena, Růžička Filip, Slováček Mikuláš, Šmat Matěj, Šmatová Adéla, Tomanová Klára Běta, Tůmová Růžena, Vrbová Nela

 

PONDĚLÍ 15:30 - 16:30 hodin
ČTVRTEK 15:30 - 16:30 hodin

 

Soubory ke stažení

Plavci 194.91 kB Stáhnout

Sponzoři

238x80px
238x220px