Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 90 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

Plánovaná soustředění

 

Každé soustředění je pro jiné plavecké skupiny, konkrétně se to dozvíte po rozkliknutí příslušných záložek.

 

PODMÍNKOU PRO ÚČAST NA KAŽDÉM SOUSTŘEDĚNÍ JE ZANECHÁNÍ MOBILNÍCH TELEFONŮ A JINÝCH ELEKTRONICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TABLETY, NOTEBOOKY APOD.) DOMA!!!

 

Jedna z mála povolených elektronických zařízení jsou chytré hodinky (bez SIM a eSIM!!!) a fitness náramky. Ty jsou dokonce doporučené, aby děti věděly, kdy se mají dostavit na nástupy činností. Samozřejmě mohou mít i obyčejné mechanické nebo quartz hodinky.

 

Sponzoři

 

 

V tomto e-shopu https://www.arenajech.cz/ máme jako oddíl slevy, heslo pro členy oddílu na vyžádání u trenérů. To pak v košíku zadáte jako slevový kupón.

 

  

V e-shopu www.proplavani.cz máme též slevy. Podmínky nákupu jsou stejné (sleva je vždy dle nabídky daného e-shopu), slevový kód (či heslo) opět u trenérů a zadání jako slevový kupón.

 

Zde bychom měli mít v budoucnu ještě oddílový e-shop, kde bude možné zakoupení oddílového vybavení (trička, teplákovky atd.)

 

 

Pro nákup zboží JOLYN na e-shopu https://eu.jolynclothing.com slevu není možné uplatnit, zde se ceny a akční slevy nastavují celosvětově dle marketingových kampaní.