Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 90 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

Noví členové - nábor

Na začátku školního roku 2023/2024 budeme pořádat nábor nových členů do plaveckého oddílu.

 

Přijímat budeme děti 6-8 let, zcela výjimečně devítileté děti (při velkém talentu).

 

Termíny náboru jsou hlavně v září vždy v průběhu běžných tréninkových hodin plaveckých skupin (časy najdete na těchto stránkách pod záložkou "Tréninky, tréninkové skupiny"), na které se můžete přijít podívat, či přivést svého potomka a nechat trenéry posoudit, zda je pro něj plavání vyvoleným sportem.

 

Děti si vyzkoušíme a dle dovedností jednotlivce rozhodneme o přijetí či nepřijetí do oddílu.

 

Pozor, jsme plavecký oddíl, takže nepřijímáme neplavce, ale děti, které již zvládnou částečně plavat (alespoň 50 m).

 

Výukou neplavců se zabývají jiné organizace.

Například Starz Strakonice, kde můžete navštěvovat Baby plavání pro malinké děti http://www.starz.cz/plavecky-stadion/baby-club/ a Plaveckou školu pro neplavce a plavání rodičů s dětmi http://www.starz.cz/plavecky-stadion/plavecka-skola-neplavci-plavani-rodice-s-deti-pokr/

 

 

 

Soubory ke stažení

Dotazník sportovce k odhalení rizik 21.65 kB Stáhnout
Dotazník sportovce k odhalení rizik 125.32 kB Stáhnout
Informace a souhlas se zpracováním osobních údajů (GDPR) 32.24 kB Stáhnout
Informace a souhlas se zpracováním osobních údajů (GDPR) 204.63 kB Stáhnout
Přihláška do oddílu TJ FEZKO + prohlídka 19.26 kB Stáhnout
Přihláška do oddílu TJ FEZKO + prohlídka 109.07 kB Stáhnout

Sponzoři

 

 

V tomto e-shopu https://www.arenajech.cz/ máme jako oddíl slevy, heslo pro členy oddílu na vyžádání u trenérů. To pak v košíku zadáte jako slevový kupón.

 

  

V e-shopu www.proplavani.cz máme též slevy. Podmínky nákupu jsou stejné (sleva je vždy dle nabídky daného e-shopu), slevový kód (či heslo) opět u trenérů a zadání jako slevový kupón.

 

Zde bychom měli mít v budoucnu ještě oddílový e-shop, kde bude možné zakoupení oddílového vybavení (trička, teplákovky atd.)

 

 

Pro nákup zboží JOLYN na e-shopu https://eu.jolynclothing.com slevu není možné uplatnit, zde se ceny a akční slevy nastavují celosvětově dle marketingových kampaní.