Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 90 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

Zimní soustředění Volary 202401.02.2024

Zimní soustředění Volary 2024

Jako v poslední době každým rokem, i letos jsme pro skupiny Z1 a Z2 uspořádali zimní soustředění.

Konalo se v termínu 1. - 4.2.2024 ve Volarech. Celkem nás nakonec díky marodce jelo osm dětí a dva trenéři.

 

Ubytovaní jsme byli v Resortu Kadleců, kde máme skvělé podmínky, ať se již týká ubytování nebo stravování.

 

Plavat chodíme pěšky do nedalekého bazénu. Tam máme díky skvělé paní vedoucí a zaměstnancům tamnějšího bazénu také bezvadné prostředí pro tréninky i relaxaci.

 

Trénovalo se dvakrát denně, v neděli jsme stihli trénink jeden. Během sedmi tréninků jsme naplavali spoustu kilometrů a udělali mnoho práce v technice.

 

Sobotní večer si děti užily ve vířivce, poté se po večeři dorazily pizzou dle vlastního výběru.

 

Všichni jsme si soustředění užili a již se těšíme na letní, které strávíme na stejném místě.

 

J.B.

 

 Sponzoři

 

 

V tomto e-shopu https://www.arenajech.cz/ máme jako oddíl slevy, heslo pro členy oddílu na vyžádání u trenérů. To pak v košíku zadáte jako slevový kupón.

 

  

V e-shopu www.proplavani.cz máme též slevy. Podmínky nákupu jsou stejné (sleva je vždy dle nabídky daného e-shopu), slevový kód (či heslo) opět u trenérů a zadání jako slevový kupón.

 

Zde bychom měli mít v budoucnu ještě oddílový e-shop, kde bude možné zakoupení oddílového vybavení (trička, teplákovky atd.)

 

 

Pro nákup zboží JOLYN na e-shopu https://eu.jolynclothing.com slevu není možné uplatnit, zde se ceny a akční slevy nastavují celosvětově dle marketingových kampaní.