Zimní přebor jihočeského kraje v plavání žactva, juniorů, mužů a žen pro rok 202212.11.2022

O víkendu 12.-13.11.2022 jsme se po třech týdnech vrátili na místo činu, na Plavecký stadion v Písku. Zde jsme absolvovali krajské přebory jihočeského kraje dvanáctiletých a starších plavců a plavkyň.

Plavci z jihočeských klubů podali v píseckém bazénu skvělé výkony a někteří je ozdobili výbornými osobními rekordy a umístěními na stupních vítězů.

Také naši plavci reprezentovali parádně. Celkem jsme z písecké vody vylovili 57 diplomů, z toho 16 zlatých umístění, 20 stříbrných a 21 bronzových.

Na "bednu" se dostali i závodníci, kteří to sami nečekali. To je skvělé, že byli za dobrou práci na tréninku odměněni.

Někteří naši členové mají velké šance dostat se svými letošními zaplavanými časy na mistrovství ČR!!! Uvidíme, budeme držet palce.