Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 90 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

Zimní přebor jihočeského kraje v plavání žactva, juniorů, mužů a žen pro rok 202212.11.2022

Zimní přebor jihočeského kraje v plavání žactva, juniorů, mužů a žen pro rok 2022

O víkendu 12.-13.11.2022 jsme se po třech týdnech vrátili na místo činu, na Plavecký stadion v Písku. Zde jsme absolvovali krajské přebory jihočeského kraje dvanáctiletých a starších plavců a plavkyň.

 

Plavci z jihočeských klubů podali v píseckém bazénu skvělé výkony a někteří je ozdobili výbornými osobními rekordy a umístěními na stupních vítězů.


Také naši plavci reprezentovali parádně. Celkem jsme z písecké vody vylovili 57 diplomů, z toho 16 zlatých umístění, 20 stříbrných a 21 bronzových.

Na "bednu" se dostali i závodníci, kteří to sami nečekali. To je skvělé, že byli za dobrou práci na tréninku odměněni.

 

Někteří naši členové mají velké šance dostat se svými letošními zaplavanými časy na mistrovství ČR!!! Uvidíme, budeme držet palce.Sponzoři

 

 

V tomto e-shopu https://www.arenajech.cz/ máme jako oddíl slevy, heslo pro členy oddílu na vyžádání u trenérů. To pak v košíku zadáte jako slevový kupón.

 

  

V e-shopu www.proplavani.cz máme též slevy. Podmínky nákupu jsou stejné (sleva je vždy dle nabídky daného e-shopu), slevový kód (či heslo) opět u trenérů a zadání jako slevový kupón.

 

Zde bychom měli mít v budoucnu ještě oddílový e-shop, kde bude možné zakoupení oddílového vybavení (trička, teplákovky atd.)

 

 

Pro nákup zboží JOLYN na e-shopu https://eu.jolynclothing.com slevu není možné uplatnit, zde se ceny a akční slevy nastavují celosvětově dle marketingových kampaní.