Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 90 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

Zimní pohár jedenáctiletí Čechy (2012) - 2.12.2023 - Domažlice02.12.2023

Ve stejném termínu jako Mia s Aničkou závodili na stejných závodech, akorát pro jedenáctileté plavce, Klaudie Linhartová a David Pavlík.

Domažlický bazén hostil 96 chlapců a 123 děvčat, kteří bojovali o nejvyšší mety.

 

Trenérsky oba naše závodníky zabezpečovala Michaela Linhartová.

 

Tady jsme měli zkušené závodníky, kteří již vědí, jak chutná závodit s nejlepšími plavci z Čech. Jestli se nepletu, pro Klaudii to byly již čtvrté pohárové závody a David je absolvoval potřetí.

 

Věděli, co je čeká a své "práce" se zhostili parádně. Klaudie vyhlížela možnou medaili ve čtyřech disciplínách a u Davida jsme čekali co nejlepší výkony ve třech. Tyto starty si vysloužili za zaplavané časy na letošních závodech.

 

Klaudie nakonec zůstala dvakrát těsně pod stupni vítězů, přestože podala hrdinské výkony a i David plaval fantasticky a zlepšení časů jej posunulo v pořadí o pěkných pár míst.

 

Umístění:

Klaudie - 4. na 100P a na 200P (chybělo opravdu málo), 8. na 100PZ a 11. na 200PZ

David - 11. na 100P a 200P a 20. na 200Z

 

Skvělé vystoupení!!! Gratulujeme.

 

J.B. 

 

 

 

 

 Sponzoři

 

 

V tomto e-shopu https://www.arenajech.cz/ máme jako oddíl slevy, heslo pro členy oddílu na vyžádání u trenérů. To pak v košíku zadáte jako slevový kupón.

 

  

V e-shopu www.proplavani.cz máme též slevy. Podmínky nákupu jsou stejné (sleva je vždy dle nabídky daného e-shopu), slevový kód (či heslo) opět u trenérů a zadání jako slevový kupón.

 

Zde bychom měli mít v budoucnu ještě oddílový e-shop, kde bude možné zakoupení oddílového vybavení (trička, teplákovky atd.)

 

 

Pro nákup zboží JOLYN na e-shopu https://eu.jolynclothing.com slevu není možné uplatnit, zde se ceny a akční slevy nastavují celosvětově dle marketingových kampaní.