Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 90 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

Zimní pohár desetiletých Čechy (2013) - 2.12.2023 - Česká Lípa02.12.2023

Zimní pohár desetiletých Čechy (2013) - 2.12.2023 - Česká Lípa

Česká Lípa, to byl tuto sobotu 2.12.2023 cíl pro naše dvě plavkyně, Miu Kotrbovou a Aničku Růžičkovou.

 

Soutěžili zde nejlepší plavci z Čech v Zimním poháru ČR 2023 desetiletých. Jako trenér s nimi byla Andrea Kotrbová, která se tak poprvé a parádně zhostila této funkce.

 

Mia si během sezóny zaplavala časy, kterými se na pohár nominovala na pět startů, Anička startovala ve čtyřech disciplínách.

 

V konkurenci 112 děvčat se neztratily a trenéry i sebe potěšily skvělými závody a zlepšenými časy.

Širší pódium (6. místo) bylo pro Miu ocenění za zlepšení času na 100P o 2,74 vteřiny. To bylo její nejlepší umístění v České Lípě.

Anička získala 12. místo na 100M (zlepšení o 4,75 vteřiny) a 13. za 200PZ, kde se od krajských přeborů, které se konaly před pouhými třemi týdny, zlepšila o 11 vteřin!!! I v dalších disciplínách děvčata statečně bojovala a získávala ostruhy v bojích mezi elitou českého plavání.

Další umístění:

Mia - 16. na 100M, 19. na 50P a 200PZ a 31. na 100Z

Anička - 27. na 100Z a 28. na 50Z

 

Oběma gratulujeme, skvělý úspěch.

Pro děti je to krásná odměna za jejich práci, na které se podílí postupně všichni naši trenéři od nejútlejšího věku všech mladých závodníků.

 Z výsledků se tedy mohou těšit všichni.

 

Výsledky jako již tradičně najdete v záložce "Výsledky ze závodů".

 

J.B.

 

 Sponzoři

 

 

V tomto e-shopu https://www.arenajech.cz/ máme jako oddíl slevy, heslo pro členy oddílu na vyžádání u trenérů. To pak v košíku zadáte jako slevový kupón.

 

  

V e-shopu www.proplavani.cz máme též slevy. Podmínky nákupu jsou stejné (sleva je vždy dle nabídky daného e-shopu), slevový kód (či heslo) opět u trenérů a zadání jako slevový kupón.

 

Zde bychom měli mít v budoucnu ještě oddílový e-shop, kde bude možné zakoupení oddílového vybavení (trička, teplákovky atd.)

 

 

Pro nákup zboží JOLYN na e-shopu https://eu.jolynclothing.com slevu není možné uplatnit, zde se ceny a akční slevy nastavují celosvětově dle marketingových kampaní.