Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 90 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

Zimní pohár 11 letého a mladšího žactva jihočeského kraje - Strakonice 19.11.202219.11.2022

V sobotu 19.11.2022 se závodilo na strakonickém bazénu, konkrétně v Zimním poháru 11 letého a mladšího žactva jihočeského kraje. Závodů se zúčastnilo téměř 150 plavců a plavkyň z deseti jihočeských oddílů.

 

Naši se v této konkurenci neztratili a bojovali o umístění na stupních vítězů ze všech sil. Z téměř 100 startů se strakonickým plavcům podařilo vybojovat 36 diplomů. Naši závodníci stáli 17x na nejvyšším stupni, 12x na stupni pro druhé místo a 7x na bronzovém stupni.

 

Výsledky jsou k vidění a stažení v záložce "Výsledky ze závodů".

 

Také tyto krajské závody byly zároveň nominačními závody na zimní přebory Čech 3.-4.12.2022 v Liberci (2012) a 3.12.2022 v Mladé Boleslavi (2011). Uvidíme, jestli si někteří jihočeští a zejména strakoničtí plavci svými předvedenými výkony vyslouží starty mezi nejlepšími plavci Čech.

 

Držme palce!!!

 

 

J.B.

 

 Sponzoři

 

 

V tomto e-shopu https://www.arenajech.cz/ máme jako oddíl slevy, heslo pro členy oddílu na vyžádání u trenérů. To pak v košíku zadáte jako slevový kupón.

 

  

V e-shopu www.proplavani.cz máme též slevy. Podmínky nákupu jsou stejné (sleva je vždy dle nabídky daného e-shopu), slevový kód (či heslo) opět u trenérů a zadání jako slevový kupón.

 

Zde bychom měli mít v budoucnu ještě oddílový e-shop, kde bude možné zakoupení oddílového vybavení (trička, teplákovky atd.)

 

 

Pro nákup zboží JOLYN na e-shopu https://eu.jolynclothing.com slevu není možné uplatnit, zde se ceny a akční slevy nastavují celosvětově dle marketingových kampaní.