Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 90 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

Zimní mistrovství ČR staršího žactva (2009) - Trutnov 10. - 11.12.202210.12.2022

Na Zimní mistrovství ČR staršího žactva ročníků 2009 vyrazila do Trutnova Kristýna Věnečková.

 

Startovala zde na dvou distancích 100P a 200P. Mezi třináctiletými děvčaty se neztratila a udržela pozice na začátku třetí desítky v celorepublikovém pořadí.

 

Jak přesně si naše závodnice vedla si můžete prohlédnout a stáhnout zde v záložce "Výsledky ze závodů".

 

 

Výborně, blahopřejeme. 

 

 

J.B.

 Sponzoři

 

 

V tomto e-shopu https://www.arenajech.cz/ máme jako oddíl slevy, heslo pro členy oddílu na vyžádání u trenérů. To pak v košíku zadáte jako slevový kupón.

 

  

V e-shopu www.proplavani.cz máme též slevy. Podmínky nákupu jsou stejné (sleva je vždy dle nabídky daného e-shopu), slevový kód (či heslo) opět u trenérů a zadání jako slevový kupón.

 

Zde bychom měli mít v budoucnu ještě oddílový e-shop, kde bude možné zakoupení oddílového vybavení (trička, teplákovky atd.)

 

 

Pro nákup zboží JOLYN na e-shopu https://eu.jolynclothing.com slevu není možné uplatnit, zde se ceny a akční slevy nastavují celosvětově dle marketingových kampaní.