Zimní mistrovství ČR mladšího žactva (2010) - Prostějov 10. - 11.12.202210.12.2022

Zimní mistrovství ČR mladšího žactva (2010) - Prostějov 10. - 11.12.2022

Víkend 10. a 11.12.2012 byl pro naše borce Matěje Bursu a Adama Živnůstku ve znamení Zimního mistrovství ČR konaného v Prostějově. Oba chlapci se svými letošními výkony probojovali mezi elitu a dostali šanci si zazávodit s nejlepšími plavci České republiky.

Matěj i Adam se prezentovali výbornými plaveckými výkony. Věříme, že zkušenosti, nasbírané na těchto závodech nejvyšší kvality, kluci promění v treninkové nasazení a svým příkladem strhnou i ostatní členy.

Jak přesně si naši závodníci vedli si můžete prohlédnout a stáhnout zde v záložce "Výsledky ze závodů".

Skvělé, jen tak dál.