Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 90 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

Zimní krajský přebor mladšího žactva 2023 - Jihočeský kraj - 11.11.2023 - Strakonice11.11.2023

Uplynulou sobotu 11.11.2023 prověřilo strakonický krytý bazén téměř 150 mladých jihočeských plavců a plavkyň z celkem osmi klubů našeho kraje.

Konal se zde Zimní přebor mladšího žactva 2023 - Jihočeský kraj.

 

Na rozhodcovský tým čekalo 595 startů v 30 disciplínách plus 4 rozplavby závodů štafet.

 

Našich 29 borců závodilo jako o život!!! Získalo mnoho hodnotných časů a k tomu diplomy za umístění na stupních vítězů. A že jich bylo. Celkem 33 úspěšných startů, proměněných v možnost na tyto stupně vystoupit, navíc zde bylo mnoho dalších umístění těsně pod pódiem.

 

13 umístění na prvním místě, 12 na druhém a 8 na třetím. To je vizitka oddílu TJ FEZKO Strakonice, z.s..

 

Myslím, že trenéři mohou být s předvedenými výkony spokojeni. Objevily se i slzičky. Ne všichni mohou zvítězit a ne všem se povedlo vše, co měli v plánu.

 

Ročníkům 2012 a 2013 šlo i o nominaci na mistrovství Čech, tak uvidíme, jak to dopadne. Budeme držet palce!!!

 

Děkujeme všem rozhodčím, většina jich bylo z řad našich bývalých plavců, kteří alespoň takto zůstávají u svého oblíbeného sportu. Mezi rozhodčími byla i drtivá většina trenérů našeho oddílu.

 

Za mě zvláštní díky Vandě Tylové a Kristýnce Věnečkové za skvělé působení závodčích jednotlivých rozplaveb u pomocného startéra (mě), čímž zabezpečily hladký průběh závodů, zejména u rozplaveb nejmladších kategorií.

 

O náš tým se celý den starali Andrea Kotrbová a Roman Novák. To je také práce na "plný úvazek", jsou jako pytel blech. Kdo si to nezkusil, neuvěří, jak jsou malé děti rychlé. Máte je u sebe a v momentu najednou nevíte, kde jsou a sháníte je po celém areálu.

 

J.B. 

 Sponzoři

 

 

V tomto e-shopu https://www.arenajech.cz/ máme jako oddíl slevy, heslo pro členy oddílu na vyžádání u trenérů. To pak v košíku zadáte jako slevový kupón.

 

  

V e-shopu www.proplavani.cz máme též slevy. Podmínky nákupu jsou stejné (sleva je vždy dle nabídky daného e-shopu), slevový kód (či heslo) opět u trenérů a zadání jako slevový kupón.

 

Zde bychom měli mít v budoucnu ještě oddílový e-shop, kde bude možné zakoupení oddílového vybavení (trička, teplákovky atd.)

 

 

Pro nákup zboží JOLYN na e-shopu https://eu.jolynclothing.com slevu není možné uplatnit, zde se ceny a akční slevy nastavují celosvětově dle marketingových kampaní.