Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 90 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

Závody mládeže Jihlava 202219.03.2022

Závody mládeže Jihlava 2022

V sobotu 19.3.2022 jsme si dojeli zaplavat do Jihlavy na Závody mládeže 2022. Ráno bylo kruté, vyráželi jsme v 5:15 hodin. Někteří závodníci stihli něco dospat, nabrat ještě nějaké síly cestou a v 8:00 se nořili do jihlavského bazénu na ranní rozplavbu.

Jeli jsme v malém počtu šesti závodníků: Vítek Bartoš, Hubert Bayernheimer, Matěj Bursa, Kuba Ira, Jana Pešková a Kristýnka Věnečková. Děvčata byla po týdenním lyžařském kurzu, bez tréninku ve vodě, takže sil každým startem ubývalo. Přesto se svými časy v nabité konkurenci neztratila.

Chlapci měli natrénováno a bylo vidět, že mají síly na rozdávání. Zúročili kvalitní trénink a přetavili jej v zisk devíti medailí.

Největším sběratelem byl Matěj Bursa se ziskem dvou stříbrných a třech bronzových medailí. Dále uspěli Hubert Bayernheimer, který si vyplaval dvě zlaté a Kuba Ira dvě bronzové medaile. K tomu tři "bramborové medaile" a další umístění těsně pod stupni vítězů.

 Sponzoři

 

 

V tomto e-shopu https://www.arenajech.cz/ máme jako oddíl slevy, heslo pro členy oddílu na vyžádání u trenérů. To pak v košíku zadáte jako slevový kupón.

 

  

V e-shopu www.proplavani.cz máme též slevy. Podmínky nákupu jsou stejné (sleva je vždy dle nabídky daného e-shopu), slevový kód (či heslo) opět u trenérů a zadání jako slevový kupón.

 

Zde bychom měli mít v budoucnu ještě oddílový e-shop, kde bude možné zakoupení oddílového vybavení (trička, teplákovky atd.)

 

 

Pro nákup zboží JOLYN na e-shopu https://eu.jolynclothing.com slevu není možné uplatnit, zde se ceny a akční slevy nastavují celosvětově dle marketingových kampaní.