Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 90 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

Západočeský pohár 2024 - Plzeň Slovany12.04.2024

Západočeský pohár 2024 - Plzeň Slovany

Tentokrát již v pátek 12.4.2024 vyrazil Zdeněk Bayernheimer jako řidič i trenér do Plzně na Západočeský pohár 2024.

S ním vycestoval minitým ve složení Hubert Bayernheimer, Jana Pešková, Vanesa Tylová a Adam Živnůstka. V sobotu se k nim přidala ještě Kristýna Věnečková, která v pátek absolvovala přijímací řízení na gymnázium. Jako druhý řidič jel v sobotu Jarda Tyl.

 

Opět se, stejně jako před týdnem, plavalo na padesátimetrovém bazénu, který měl tentokrát 10 drah.

 

226 mužů a 215 žen z 51 klubů mělo přihlášených celkem 2.385 startů v 34 disciplínách plus finále mužů a žen na trati 200PZ. Vše bylo rozděleno do třech plaveckých bloků (pátek odpoledne, sobota dopoledne a sobota odpoledne). V Plzni byla velká konkurence z celé ČR.

 

Startovalo se již tradičně v kategoriích se sloučenými ročníky:

A - dospělí (2005 a starší)

B - starší junioři (2006-2007)

C - mladší junioři (2008-2009)

D - starší žactvo (2010-2011)

 

Naši plavci proměnili 32 přihlášených startů v pěkné výkony, navíc je ozdobili ziskem dvou medailí, konkrétně Hubert jednu stříbrnou (200P) a Adam zlatou (50P). Nejen oni, ale i ostatní přidali mnoho dalších umístění v TOP TEN.

Srovnání s nejlepšími plavci ČR nám jistě pomůže v další přípravě, již vyhlížíme krajské přebory a blíží se i mistrovství, kam se, doufejme, probojují i někteří naši svěřenci.

 

Všem gratulujeme k dosaženým úspěchům!!!!

 

 

J.B.

 

 

 

 Sponzoři

 

 

V tomto e-shopu https://www.arenajech.cz/ máme jako oddíl slevy, heslo pro členy oddílu na vyžádání u trenérů. To pak v košíku zadáte jako slevový kupón.

 

  

V e-shopu www.proplavani.cz máme též slevy. Podmínky nákupu jsou stejné (sleva je vždy dle nabídky daného e-shopu), slevový kód (či heslo) opět u trenérů a zadání jako slevový kupón.

 

Zde bychom měli mít v budoucnu ještě oddílový e-shop, kde bude možné zakoupení oddílového vybavení (trička, teplákovky atd.)

 

 

Pro nákup zboží JOLYN na e-shopu https://eu.jolynclothing.com slevu není možné uplatnit, zde se ceny a akční slevy nastavují celosvětově dle marketingových kampaní.