Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 90 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

XVIII. ročník soutěže Malá cena Chodska 202325.02.2023

V sobotu 25.2.2023 vyrazili Dana a Rosťa Šejvlovi se skupinou devíti našich mladých plavců do Domažlic na XVIII. ročník soutěže Malá cena Chodska.

 

Závodů se zúčastnili Mia Kotrbová, Eliška Květoňová, Jiří Linhart, Klaudie Linhartová, Miroslav Novotný, Simona Pavlíková, Radim Polovko, Paula Tasáryová a Julie Trchová.

 

Děti si opět vyzkoušely závodní atmosféru a předvedly pěkné sportovní výkony. Trenéři mají jistě radost z výrazně zlepšených časů a skvělých umístění. Na stupně vítězů sice vystoupila jenom Klaudie Linhartová (1 zlatá, 4 stříbrné a 1 brozová medaile), ale měli jsme tam mnoho umístění na květinový ceremoniál a dalších v TOP deset.

 

Děkujeme za parádní reprezentaci našeho oddílu.

 

J.B.Sponzoři

 

 

V tomto e-shopu https://www.arenajech.cz/ máme jako oddíl slevy, heslo pro členy oddílu na vyžádání u trenérů. To pak v košíku zadáte jako slevový kupón.

 

  

V e-shopu www.proplavani.cz máme též slevy. Podmínky nákupu jsou stejné (sleva je vždy dle nabídky daného e-shopu), slevový kód (či heslo) opět u trenérů a zadání jako slevový kupón.

 

Zde bychom měli mít v budoucnu ještě oddílový e-shop, kde bude možné zakoupení oddílového vybavení (trička, teplákovky atd.)

 

 

Pro nákup zboží JOLYN na e-shopu https://eu.jolynclothing.com slevu není možné uplatnit, zde se ceny a akční slevy nastavují celosvětově dle marketingových kampaní.