Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 90 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

Velká cena města Pardubic 202312.05.2023

Velká cena města Pardubic 2023

Víkend 12.-14.5.2023 patřil mezinárodním závodům Velká cena města Pardubic 2023. Přihlášenými časy se na závody nominovali Hubert Bayernheimer a Sára Tylová. Jako trenér s nimi v Pardubicích působil Zdeněk Bayernheimer.

 

Celkem bylo přihlášeno 84 klubů, 1.309 závodníků a 2.611 startů.

 

Naši plavci se zde neztratili a vylepšili si některé dosud zaplavané časy na padesátimetrovém bazénu.

 

Držíme palce při nominaci na MČR!!!

 

Výsledky si můžete prohlédnout či stáhnout v záložce "Výsledky ze závodů". 

 

J.B.Sponzoři

 

 

V tomto e-shopu https://www.arenajech.cz/ máme jako oddíl slevy, heslo pro členy oddílu na vyžádání u trenérů. To pak v košíku zadáte jako slevový kupón.

 

  

V e-shopu www.proplavani.cz máme též slevy. Podmínky nákupu jsou stejné (sleva je vždy dle nabídky daného e-shopu), slevový kód (či heslo) opět u trenérů a zadání jako slevový kupón.

 

Zde bychom měli mít v budoucnu ještě oddílový e-shop, kde bude možné zakoupení oddílového vybavení (trička, teplákovky atd.)

 

 

Pro nákup zboží JOLYN na e-shopu https://eu.jolynclothing.com slevu není možné uplatnit, zde se ceny a akční slevy nastavují celosvětově dle marketingových kampaní.