Vánoční cena 202222.12.2022

Tradiční Vánoční cena 2022 se konala ve čtvrtek 22.12.2022 od 16:00 pro oddíl plavců a členů vodního póla TJ Fezko Strakonice.

Závodilo se na tratích 25VZ, 50VZ a 100VZ v kategoriích mužů a žen. Vyhodnocení závodů bylo na distancích 25 m a 50 m dle ročníků, závod na 100 m mužů i žen byl OPEN, takže na stupně vítězů vystoupili závodníci a závodnice bez rozdílu věkových kategorií.

Součástí Vánoční ceny byla samozřejmě i disciplína 3x25VZ "Plave celá rodina", které se zúčastnilo celkem 28 rodinných štafet. Zde soutěží vždy smíšené štafety, podmínkou je zařazení minimálně dvou věkových generací z rodiny.

Závody jsme zakončili krásným ohňostrojem a plaváním se svíčkami.

Na výsledky všech plavců a soutěže Plave celá rodina se můžete podívat nebo si stáhnout na stránkách ČSPS: https://vysledky.czechswimming.cz/souteze/8026