Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 90 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

Vajgarský sněhulák 202420.01.2024

Vajgarský sněhulák 2024

20.1.2024 vyrazily trenérky Andrea Kotrbová, Kateřina Jungová a Veronika Vyčítalová s 27 plavci našeho oddílu na první letošní závody Vajgarský sněhulák 2024 do Jindřichova Hradce.

Jelo se autobusem, takže si děti (nebyl jsem tam, ale nejspíš i trenérky) po cestě užily spoustu legrace.

 

Závodů se zúčastnilo celkem 265 plavců a plavkyň z šestnácti klubů ČR. Naši se rektrutovali ze všech plaveckých skupin a věkových kategorií. Naše "nejstarší" závodnice byla ročník 2008 a nejmladší benjamínci 2017.

 

Jsme v přípravě a v plném tréninku, takže potěšily všechny výkony, zlepšení časů i projev při závodech.

 

Děti proměnily 141 startů ve 23 úspěchů na medailových pozicích. 6 zlatých, 8 stříbrných a 9 bronzových umístění zdobilo náš tým při cestě domů do Strakonic.

 

Věříme, že tyto úspěchy povzbudí děti k dalšímu pilnému tréninku a na příštích závodech opět prokáží formu dalšími umístěními na stupních vítězů.

 

JEN TAK DÁLE.

 

J.B.

 Sponzoři

 

 

V tomto e-shopu https://www.arenajech.cz/ máme jako oddíl slevy, heslo pro členy oddílu na vyžádání u trenérů. To pak v košíku zadáte jako slevový kupón.

 

  

V e-shopu www.proplavani.cz máme též slevy. Podmínky nákupu jsou stejné (sleva je vždy dle nabídky daného e-shopu), slevový kód (či heslo) opět u trenérů a zadání jako slevový kupón.

 

Zde bychom měli mít v budoucnu ještě oddílový e-shop, kde bude možné zakoupení oddílového vybavení (trička, teplákovky atd.)

 

 

Pro nákup zboží JOLYN na e-shopu https://eu.jolynclothing.com slevu není možné uplatnit, zde se ceny a akční slevy nastavují celosvětově dle marketingových kampaní.