Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 100 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

Vajgarský sněhulák 202321.01.2023

Vajgarský sněhulák 2023

V sobotu 21.1.2023 se v Jindřichově Hradci konaly závody Vajgarský sněhulák 2023.

 

Naše početná výprava 25 závodníků, kterou trenérsky vedli Dana a Rosťa Šejvlovi, absolvovala 140 startů na různých tratích v rozličných kategoriích.

 

Velká konkurence, spojené kategorie dvou ročníků a starty z plného tréninku nenahrávaly ziskům velkého počtu umístění na "bedně" a zlepšeným časům. Přesto se našim plavcům podařilo podat skvělé výkony, získat umístění na pódiu a zaplavat výborné časy.

 

Diplomy za umístění mezi prvními třemi nejlepšími v kategorii získali Matěj Bursa (1 stříbrná), Mia Kotrbová (2 zlaté, 2 stříbrné a 1 bronzová), Klaudie Linhartová (1 zlatá), Simona Pavlíková (1 bronzová), Anna Růžičková (1 stříbrná, 3 bronzové), Vanesa Tylová (3 stříbrné, 2 bronzové), Kristýna Věnečková (1 stříbrná, 1 bronzová), Anežka Vokatá (1 zlatá, 2 stříbrné) a Adam Živnůstka (1 bronzová).

 

 

Celkové výsledky si můžete prohlédnout či stáhnout zde na oddílových stránkách v záložce "Výsledky ze závodů". 

 

Pochvalu si za bojovnost zaslouží všichni zúčastnění, hlavně naši nejmladší plavci, kteří teprve sbírají závodní zkušenosti.


Všem závodníkům díky za účast a nasazení při závodech a trenérům za trpělivost s touto "bandou"!!!

 

 

 

J.B.Sponzoři

238x80px
238x220px