Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 90 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

Vajgarský sněhulák 202321.01.2023

Vajgarský sněhulák 2023

V sobotu 21.1.2023 se v Jindřichově Hradci konaly závody Vajgarský sněhulák 2023.

 

Naše početná výprava 25 závodníků, kterou trenérsky vedli Dana a Rosťa Šejvlovi, absolvovala 140 startů na různých tratích v rozličných kategoriích.

 

Velká konkurence, spojené kategorie dvou ročníků a starty z plného tréninku nenahrávaly ziskům velkého počtu umístění na "bedně" a zlepšeným časům. Přesto se našim plavcům podařilo podat skvělé výkony, získat umístění na pódiu a zaplavat výborné časy.

 

Diplomy za umístění mezi prvními třemi nejlepšími v kategorii získali Matěj Bursa (1 stříbrná), Mia Kotrbová (2 zlaté, 2 stříbrné a 1 bronzová), Klaudie Linhartová (1 zlatá), Simona Pavlíková (1 bronzová), Anna Růžičková (1 stříbrná, 3 bronzové), Vanesa Tylová (3 stříbrné, 2 bronzové), Kristýna Věnečková (1 stříbrná, 1 bronzová), Anežka Vokatá (1 zlatá, 2 stříbrné) a Adam Živnůstka (1 bronzová).

 

 

Celkové výsledky si můžete prohlédnout či stáhnout zde na oddílových stránkách v záložce "Výsledky ze závodů". 

 

Pochvalu si za bojovnost zaslouží všichni zúčastnění, hlavně naši nejmladší plavci, kteří teprve sbírají závodní zkušenosti.


Všem závodníkům díky za účast a nasazení při závodech a trenérům za trpělivost s touto "bandou"!!!

 

 

 

J.B.Sponzoři

 

 

V tomto e-shopu https://www.arenajech.cz/ máme jako oddíl slevy, heslo pro členy oddílu na vyžádání u trenérů. To pak v košíku zadáte jako slevový kupón.

 

  

V e-shopu www.proplavani.cz máme též slevy. Podmínky nákupu jsou stejné (sleva je vždy dle nabídky daného e-shopu), slevový kód (či heslo) opět u trenérů a zadání jako slevový kupón.

 

Zde bychom měli mít v budoucnu ještě oddílový e-shop, kde bude možné zakoupení oddílového vybavení (trička, teplákovky atd.)

 

 

Pro nákup zboží JOLYN na e-shopu https://eu.jolynclothing.com slevu není možné uplatnit, zde se ceny a akční slevy nastavují celosvětově dle marketingových kampaní.