Strakonický Zlatý fez 2022 - Strakonice - 25.6.202225.06.2022

Strakonický Zlatý fez 2022 - Strakonice - 25.6.2022

A máme za sebou poslední akci sezóny 2021/2022.

Někteří naši borci (Ema Cibulková, Kristýna Věnečková, Sára Tylová, Matěj Bursa, Hubert Bayernheimer a Jakub Ira) ještě odjeli v neděli 26.6.2022 reprezentovat Jihočeský kraj na Letní olympiádu dětí a mládeže do Olomouce, ale zbytek členů oddílu má letos dobojováno.

Na Zlatém fezu si zaplavali všichni plavci z našeho oddílu, kteří mohli a měli zájem. Ve velké konkurenci klubů z celé České republiky si některé děti zaplavaly i disciplíny a délky tratí, které si zkusily poprvé (např. 50M, 100M, 200P), a mají tak za sebou závody, od kterých se bude odvíjet jejich příprava v další sezóně.

V sobotu jsme si užili chladnější dopoledne a parné odpoledne. Již dopolední výsledky naznačily, že strakonická padesátka mnoho osobních rekordů nevydá. Jak je vidět i u ostatních klubů, skvělých časů dosáhlo jenom malé procento závodníků ze všech startujících. Ale osobáky byly, ne že ne!!!

Naši svěřenci a svěřenkyně dosáhli na pěkné výkony a celkem získali 36 medailí, z toho 17 zlatých, 10 stříbrných a 9 bronzových kovů.

Velká gratulace!!!

Končí tréninky, za chvilku začnou prázdniny a děti, i my trenéři, máme zasloužené volno.

Potkáme se opět na začátku září a začneme pracovat na tom, aby sezóna 2022/2023 byla ještě lepší, než ta uplynulá. Přejme si a věřme, že to bude plnohodnotná sezóna prostá epidemií, rekonstrukcí, zákazů a příkazů, a my budeme moct trénovat naplno a využít veškerý čas k tomu, abychom pomohli našim svěřencům ke skvělým výkonům a třeba i k účasti na MČR, jak tomu bylo v právě proběhlé sezóně.

Nebudu vyzdvihovat žádná jména, protože pochvalu si za celý rok zaslouží všichni, kteří poctivě trénovali!!!