PRAHA 2024 - 1.-2.6.2024 Praha Podolí01.06.2024

PRAHA 2024 - 1.-2.6.2024 Praha Podolí

Závěr sezóny se kvapem blíží a naši závodníci v ní absolvují poslední závody.

Tentokrát se na víkendové závody do Prahy vydalo trio Jana Pešková, Hubert Bayernheimer a Adam Živnůstka.

Úlohy trenéra se chopil Zdeněk Bayernheimer, zároveň se postaral o bezpečnou dopravu do našeho velkoměsta a zpět, a to v sobotu i v neděli.

Závodilo se na padesátimetrovém bazénu v Podolí, o kterém jsem se rozepsal v článku při minulých závodech.

Jedinou změnou oproti propozicím bylo, že závody, které se měly konat na venkovním bazénu, byly kvůli velmi špatnému počasí přesunuty do vnitřní padesátky.

Celkem 207 mužů a 225 žen se přihlásilo na tyto závody, což dělalo 2.230 startů ve třech půldnech.

Navíc se plavaly štafety, které se však naší výpravy při nízkém počtu účastníků netýkaly.

36 disciplín včetně štafet čekalo na závodníky 62 klubů ze všech koutů celé České republiky.

Škoda, že se kvůli nepřízni počasí nezávodilo venku.

Dle mě by bylo venku příjemněji a také si myslím, že venkovní bazén je "rychlejší".

Když jsem se podíval na výsledky jednotlivých klubů, mnoho zlepšených časů se ani v jiných oddílech nekonalo.

Nakonec jsme medaile přivezli díky Adamovi.

4 zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou si Adam odvezl z podolského bazénu, navíc si vylepšil pár osobních výkonů.

Všem zúčastněným gratulujeme a děkujeme za reprezentaci !!!

V tomto e-shopu https://www.arenajech.cz/ máme jako oddíl slevy, heslo pro členy oddílu na vyžádání u trenérů. To pak v košíku zadáte jako slevový kupón.

V e-shopu www.proplavani.cz máme též slevy. Podmínky nákupu jsou stejné (sleva je vždy dle nabídky daného e-shopu), slevový kód (či heslo) opět u trenérů a zadání jako slevový kupón.

Zde bychom měli mít v budoucnu ještě oddílový e-shop, kde bude možné zakoupení oddílového vybavení (trička, teplákovky atd.)

Pro nákup zboží JOLYN na e-shopu https://eu.jolynclothing.com slevu není možné uplatnit, zde se ceny a akční slevy nastavují celosvětově dle marketingových kampaní.