Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 90 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

Podzimní krajský přebor na dlouhé tratě - Jihočeský kraj23.09.2023

Podzimní krajský přebor na dlouhé tratě - Jihočeský kraj

V sobotu 23.9.2023 se naši tři závodníci (Matěj Bursa, Jana Pešková a Adam Živnůstka) pod vedením Tomáše Bursy vydali na krajské přebory na dlouhé tratě do Českého Krumlova.

 

Mnoho zkušeností s dlouhými tratěmi nemáme, takže se jelo trochu na zkušenou. Zvláště chlapci jeli na tyto závody do neznáma, protože vlastně takhle dlouhou trať ještě nikdy neplavali. Všichni tři plavci měli přihlášen závod na 800VZ. Svého úkolu se zhostili velmi dobře, zaplavali skvělé časy a získali cenná umístění jak ve své kategorii, tak i v celkovém pořadí.


Jana Pešková - 1. ve své kategorii "žačky 14 let", celkově 3. v kategorii "ženy".

Matěj Bursa - 1. ve své kategorii "žáci 13 let", celkově 4. v kategorii "muži".

Adam Živnůstka - 2. ve své kategorii "žáci 13 let", celkově 5. v kategorii "muži".

 

Gratulujeme a přejeme další úspěchy nejen na dlouhých tratích.

 

Děkuji Tomášovi Bursovi za dopravu na závody i koučing.

 

Výsledky najdete zde v záložce "Výsledky ze závodů".

 

 

J.B.Sponzoři

 

 

V tomto e-shopu https://www.arenajech.cz/ máme jako oddíl slevy, heslo pro členy oddílu na vyžádání u trenérů. To pak v košíku zadáte jako slevový kupón.

 

  

V e-shopu www.proplavani.cz máme též slevy. Podmínky nákupu jsou stejné (sleva je vždy dle nabídky daného e-shopu), slevový kód (či heslo) opět u trenérů a zadání jako slevový kupón.

 

Zde bychom měli mít v budoucnu ještě oddílový e-shop, kde bude možné zakoupení oddílového vybavení (trička, teplákovky atd.)

 

 

Pro nákup zboží JOLYN na e-shopu https://eu.jolynclothing.com slevu není možné uplatnit, zde se ceny a akční slevy nastavují celosvětově dle marketingových kampaní.