Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 90 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

Podzimní cena Motorletu 2022 - 18. ročník08.10.2022

Podzimní cena Motorletu 2022 - 18. ročník

V sobotu 8.10.2022 se skupinka osmi plavců pod velením tatínka našeho plavce Matěje Bursy vydala do Prahy na závody, které pořádal plavecký oddíl SK Motorlet Praha.

 

Nenechte se zmást, Tomáš Bursa je bývalý plavec, a mimo to, že jezdí se svým synem na závody mistrovství ČR, má sám za svou plaveckou kariéru se závoděním bohaté zkušenosti. Takže děti byly v dobrých a odborných rukách, což vám jistě účastníci závodů rádi potvrdí.

 

Závodilo se v kategoriích 2008-2009, 2010-2011 a 2012-2013, z čehož vyplývá, že liché ročníky (Jana, Vanesa a Kristýnka) závodily s o rok staršími borci a měly to těžší.

 

Lehké to však neměli ani ostatní. V Praze se sešla výborná konkurence, která naše závodníky hnala ke skvělým výkonům.

30 startů proměnili naši plavci ve 25 parádních osobních rekordů a některé časy nyní figurují na špičce nejlepších časů ve statistikách ČSPS pro tuto sezónu.

 

Nakonec děti získaly celkem 14 medailí.

 

Hubert Bayernheimer: 1 zlatá - 3 stříbrné - 0 bronzových

Matěj Bursa. 0 - 4 - 0

Linhartová Klaudie: 2 - 1 - 1

Tylová Sára: 0 - 0 - 1

Tylová Vanesa: 0 - 0 - 1

 

Dále soutěžili a zaplavali bezvadně (viz tabulka v záložce "Výsledky ze závodů"):

Jana Pešková, Kristýnka Věnečková a Adam Živnůstka

 

Celkově parádní zájezd.


Tímto děkuji Tomášovi, že zaskočil na trenérském postu a vedl si výborně. 

 

 

J.B.Sponzoři

 

 

V tomto e-shopu https://www.arenajech.cz/ máme jako oddíl slevy, heslo pro členy oddílu na vyžádání u trenérů. To pak v košíku zadáte jako slevový kupón.

 

  

V e-shopu www.proplavani.cz máme též slevy. Podmínky nákupu jsou stejné (sleva je vždy dle nabídky daného e-shopu), slevový kód (či heslo) opět u trenérů a zadání jako slevový kupón.

 

Zde bychom měli mít v budoucnu ještě oddílový e-shop, kde bude možné zakoupení oddílového vybavení (trička, teplákovky atd.)

 

 

Pro nákup zboží JOLYN na e-shopu https://eu.jolynclothing.com slevu není možné uplatnit, zde se ceny a akční slevy nastavují celosvětově dle marketingových kampaní.