Podzimní cena Motorletu - 19. ročník - Praha Radlice07.10.2023

Podzimní cena Motorletu - 19. ročník - Praha Radlice

První říjnové závody, na které vyrazila malá část našich členů, se konaly v Praze Radlicích na Motorletu 7.10.2023 pod názvem Podzimní cena Motorletu 2023 - 19. ročník.

Závodů se zúčastnilo 28 družstev, 260 plavců a plavkyň, kteří absolvovali celkem 901 startů. Navíc se plavaly štafety, takže oddílovou reprezentaci čekal dlouhý a perný den.

Našich závodníků se tentokrát trenérsky ujal Radek Jung, navíc působil i jako řidič a vezl "starší" skupinku plavců. S dopravou mu pomohla Andrea Kotrbová, která vezla zbytek zájezdu.

S nimi cestovali: Matěj Bursa, Mia Kotrbová, Klaudie Linhartová, Jana Pešková, Vanesa Tylová a Kristýna Věnečková.

Na závody měl jet i David Bílek, bohužel mu start na nich zhatila nemoc.

Každý účastník mohl startovat pouze ve čtyřech startech, takže časové odstupy mezi jednotlivými disciplínami byly pro všechny plavce milosrdné.

Soudě dle výsledků se závody téměř všem podařily.

Vzhledem k tomu, že jsme v plné přípravě, jsou pro nás některé výsledky dokonce překvapením. Je jasné, že není možné zlepšovat časy na každých závodech, ladit formu budeme až na krajské přebory a mistrovství Čech a ČR v jednotlivých kategoriích.

Všechny získané medaile však potěší nejen samotné závodníky, ale i jejich trenéry, jejichž společné tréninkové úsilí přinese tuto sladkou odměnu.

Všem účastníkům gratulujeme a přejeme další skvělé úspěchy!!!