Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 90 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

Plzeňský vytrvalec - Plzeň Slovany 10.-12.3.202310.03.2023

Plzeňský vytrvalec - Plzeň Slovany 10.-12.3.2023

Od pátku do neděle 10. - 12.3.2023 se v Plaveckém areálu města Plzně, bazénu na Slovanech, konaly závody Plzeňský vytrvalec 2023. Závody byly vypsány pro ročníky narození 2005 - 2015.

 

Svoji formu v plné přípravě na jarní krajské přebory a mistrovství ČR si jeli vyzkoušet tito závodníci: Hubert Bayernheimer, Jana Pešková, Sára Tylová, Kristýna Věnečková, Daniel Wieser a Filip Wieser.

 

Závodilo se na dlouhém bazénu (50 metrů) ve velké konkurenci, přesto se reprezentantům našeho oddílu podařilo obsadit několik pěkných umístění a zaplavat pěkné časy (viz záložka "Výsledky ze závodů").

 

Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů a sil do dalších závodů.

 

J.B. 
Sponzoři

 

 

V tomto e-shopu https://www.arenajech.cz/ máme jako oddíl slevy, heslo pro členy oddílu na vyžádání u trenérů. To pak v košíku zadáte jako slevový kupón.

 

  

V e-shopu www.proplavani.cz máme též slevy. Podmínky nákupu jsou stejné (sleva je vždy dle nabídky daného e-shopu), slevový kód (či heslo) opět u trenérů a zadání jako slevový kupón.

 

Zde bychom měli mít v budoucnu ještě oddílový e-shop, kde bude možné zakoupení oddílového vybavení (trička, teplákovky atd.)

 

 

Pro nákup zboží JOLYN na e-shopu https://eu.jolynclothing.com slevu není možné uplatnit, zde se ceny a akční slevy nastavují celosvětově dle marketingových kampaní.