Písecký pulec, 7. ročník - 15.4.2023 Písek15.04.2023

Písecký pulec, 7. ročník - 15.4.2023 Písek

V sobotu 15.4.2023 se naši nejmladší plavci zúčastnili 7. ročníku závodů Písecký pulec. Písecký bazén přivítal bezmála 290 mladých závodníků a závodnic ve věku deseti let a mladších.

Z našeho oddílu vyrazilo bojovat o medaile 16 dětí: Daniel Bílek, Anna Beatrice Herold, Marie Emily Herold, Rozárie Hurská, Mia Kotrbová, Barbora Kusiaková, Eliška Květoňová, Jiří Linhart, Simona Pavlíková, Filip Růžička, Anna Růžičková, Adam Šíma, Matěj Šmat, Adéla Šmatová, Klára Běla Tomanová a Anežka Vokatá.

Mnoho našich členů oddílu sbíralo pod vedením Dany a Rosti závodnické zkušenosti úplně poprvé. Všichni zúčastnění si vedli výborně, závody se podařily a někteří si z Písku odvezli odměnu v podobě medaile a diplomu.

Květoňová Eliška - 1 bronzová

Pavlíková Simona - 1 bronzová

Růžička Filip - 2 bronzové

Šmatová Adéla - 1 stříbrná, 1 bronzová

Vokatá Anežka - 1 zlatá, 1 stříbrná

Všechny děti si zaslouží velkou pochvalu, bojovaly a první získané ostruhy na závodech jistě zúročí na dalších, zvláště pak na krajských přeborech v Prachaticích, kde zabojují o medaile s elitou celého Jihočeského kraje.

Gratulujeme!!!