Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 90 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

Otavský pohár 2022 - 6. ročník - Písek22.10.2022

Otavský pohár 2022 - 6. ročník - Písek

V sobotu jsme vyrazili za humna do Písku, kde se konal již 6. ročník Otavského poháru. Tentokrát bylo na píseckém bazénu nabito, závodů se účastnilo téměř 300 plavců a plavkyň z České republiky.

 

Náš oddíl reprezentovalo celkem 17 závodníků, z toho 7 děvčat (žen) a 10 chlapců (mužů). Určitě jsme se v obrovské konkurenci neztratili a do oddílové sbírky přibylo 13 medailí (3 zlaté - 7 stříbrných - 3 bronzové).

 

Dále si naši plavci před blížícími se krajskými přebory a mistrovstvími ČR zaplavali spoustu výborných časů. Na výsledky se můžete podívat zde na oddílových stránkách v záložce "Výsledky ze závodů".

 

 

Medailisté:

Vít Bartoš: 0 zlatých - 0 stříbrných - 1 bronzová

Hubert Bayernheimer: 1 - 1 - 0

Maksym Kyrychenko: 1 - 2 - 1

Sára Tylová: 0 - 1 - 1

Vanesa Tylová: 0 - 2 - 0

Filip Wieser: 0 - 1 - 0

Adam Živnůstka: 1 - 0 - 0

 

Dále nás reprezentovali: Lucka Manová, Štěpán Novák, Kája Rubáková, Viktorie Sojková, Nela Srbová, Adam Šilhan, Viktor Šíma, Kristýnka Věnečková, Daniel Wieser a Simon Wieser.

 

Podařený zájezd. Rodičům díky za dopravu dětí a dorostu na závody.

 

 

J.B.

 Sponzoři

 

 

V tomto e-shopu https://www.arenajech.cz/ máme jako oddíl slevy, heslo pro členy oddílu na vyžádání u trenérů. To pak v košíku zadáte jako slevový kupón.

 

  

V e-shopu www.proplavani.cz máme též slevy. Podmínky nákupu jsou stejné (sleva je vždy dle nabídky daného e-shopu), slevový kód (či heslo) opět u trenérů a zadání jako slevový kupón.

 

Zde bychom měli mít v budoucnu ještě oddílový e-shop, kde bude možné zakoupení oddílového vybavení (trička, teplákovky atd.)

 

 

Pro nákup zboží JOLYN na e-shopu https://eu.jolynclothing.com slevu není možné uplatnit, zde se ceny a akční slevy nastavují celosvětově dle marketingových kampaní.