Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 90 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

Návštěva z Izraele18.04.2024

Návštěva z Izraele

Asi před třemi týdny, možná ještě o trochu déle, se trenérovi Radkovi Jungovi ozval plavec z Izraele, že by měl zájem s námi 14 dní potrénovat.

 

Měl tu absolvovat dva plavecké mítinky a mezi tím si potřeboval zaplavat, aby nevypadl z rytmu.

 

Radek přenechal konverzaci v angličtině Hubertovi Bayernheimerovi. Nás učili na základní škole úplně jiný jazyk než angličtinu, s tím se však domluvíme jenom v určitých východních zemích.

 

Hubert se s dvacetiletým plavcem domluvil a družba byla na světě. Run Regev se zapojil do našich tréninků, dokonce dětem (mužům a ženám) ze skupiny Z1, a vlastně i nám trenérům, ukázal nějaká nová plavecká cvičení a techniky.

 

Naše děti se s Runem skamarádili, procvičili se v anglickém jazyce a absolvovali společně Západočeský pohár 2024 v Plzni.

 

Jelikož Run bydlel poblíž Čimelic u příbuzných, ke konci jeho pobytu jsme se s ním domluvili i my, věkem pokročilejší, protože si u nich osvěžil český jazyk.

 

Návštěvu České republiky mladý plavec zakončil závody v Hradci Králové a vrátil se domů. Říkal však, že se do Česka chystá opět na podzim, takže se možná znovu uvidíme.

 

J.B.

 Sponzoři

 

 

V tomto e-shopu https://www.arenajech.cz/ máme jako oddíl slevy, heslo pro členy oddílu na vyžádání u trenérů. To pak v košíku zadáte jako slevový kupón.

 

  

V e-shopu www.proplavani.cz máme též slevy. Podmínky nákupu jsou stejné (sleva je vždy dle nabídky daného e-shopu), slevový kód (či heslo) opět u trenérů a zadání jako slevový kupón.

 

Zde bychom měli mít v budoucnu ještě oddílový e-shop, kde bude možné zakoupení oddílového vybavení (trička, teplákovky atd.)

 

 

Pro nákup zboží JOLYN na e-shopu https://eu.jolynclothing.com slevu není možné uplatnit, zde se ceny a akční slevy nastavují celosvětově dle marketingových kampaní.