Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 90 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

Memoriál Luboše Kracíka - 8. ročník - Litoměřice30.09.2023

Memoriál Luboše Kracíka - 8. ročník - Litoměřice

Litoměřický plavecký klub o strakonické pouťové sobotě 30.9.2023 pořádal osmý ročník závodů Memoriál Luboše Kracíka. Naši dva plavci Matěj Bursa a Adam Živnůstka se na ně vydali pod taktovkou Tomáše Bursy.

 

Oba závodníci měli přihlášeny čtyři starty a v konkurenci čtrnácti plaveckých oddílů se neztratili. Zaplavali parádní časy a k tomu vybojovali dvě medailová umístění.

 

Matěj jednu bronzovou za 200P a Adam jednu stříbrnou za 100PK tomu ve všech ostatních startech přidali umístění v TOP10, takže se chlapcům opravdu zadařilo.

 

Oba prokázali svými výkony vzrůstající formu a potvrdili, že se svědomitá práce na tréninku vyplácí.

 

Věřím, že i naši další plavci budou pracovat se stejnou intenzitou a brzy předvedou na závodech stejně kvalitní, nebo ještě lepší výkony.

 

Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!!!

 

J.B.Sponzoři