Memoriál Luboše Kracíka - 8. ročník - Litoměřice30.09.2023

Memoriál Luboše Kracíka - 8. ročník - Litoměřice

Litoměřický plavecký klub o strakonické pouťové sobotě 30.9.2023 pořádal osmý ročník závodů Memoriál Luboše Kracíka. Naši dva plavci Matěj Bursa a Adam Živnůstka se na ně vydali pod taktovkou Tomáše Bursy.

Oba závodníci měli přihlášeny čtyři starty a v konkurenci čtrnácti plaveckých oddílů se neztratili. Zaplavali parádní časy a k tomu vybojovali dvě medailová umístění.

Matěj jednu bronzovou za 200P a Adam jednu stříbrnou za 100PK tomu ve všech ostatních startech přidali umístění v TOP10, takže se chlapcům opravdu zadařilo.

Oba prokázali svými výkony vzrůstající formu a potvrdili, že se svědomitá práce na tréninku vyplácí.

Věřím, že i naši další plavci budou pracovat se stejnou intenzitou a brzy předvedou na závodech stejně kvalitní, nebo ještě lepší výkony.

Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!!!