Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 90 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

Letní mistrovství ČR staršího žactva (2010, 2011) - Olomouc - 8.-9.5.202408.06.2024

Letní mistrovství ČR staršího žactva (2010, 2011) - Olomouc - 8.-9.5.2024

Také na východ země, stejně jako Klaudie, se vypravili Vanesa Tylová a Adam Živnůstka na Letní mistrovství ČR staršího žactva pro ročníky narození 2010 a 2011.

Město Olomouc, to byl cíl našich mladých plaveckých nadějí.

 

Na starost jako trenér si je vzal Jarda Tyl, již zkušený absolvent několika republikových závodů. Oba závodníci měli na tribuně podporu v podobě rodičů, takže se jistě cítili jako v domácím prostředí.

 

Vanesa si svými časy vyplavala pět a Adam čtyři starty na Letním mistrovství ČR staršího žactva. Oba zaplavali svá maxima a jejich výsledky udělaly radost nejen jejich rodičům, ale i trenérům a kamarádům z oddílu.

Celý víkend předváděli parádní výkony a za to si vysloužili skvělá umístění.

 

Vanesa: 6. (400PZ), 12. (200PZ), 13. (200P), 17. (100P) a 20. (100M)

Adam: 4. (200P), 6. (100P), 18. 200PZ) a 24. (100M)

 

Bojovnost zdobila oba naše závodníky a jejich přímé souboje se soupeři zdvihaly fanoušky ze sedadel.

Na ně se můžete zpětně podívat na známé platformě, na které se tyto velké (a nejen ty) závody vysílají i živě.

 

Děkujeme za výbornou reprezentaci a přejeme mnoho úspěchů v další kariéře!!!

 

Takže Klaudie, Vanesa a Adam již mají velké závody za sebou, nyní ještě čekáme, jestli se nám na mistrovství Čech dostanou nějací nejmladší závodníci, konkrétně deseti a jedenáctiletí.

To bychom měli vědět během zítřka, kdy se uzavírají přihlášky na zmiňované závody.

 

Dále se všichni naši závodníci připravují na domácí závody Strakonický Zlatý fez 2024 a Vanesu Tylovou, Matěje Bursu a Adama Živnůstku čeká druhý vrchol letní sezóny.

 

Tím je Olympiáda dětí a mládeže 2024, která se letos koná v Jižních Čechách, konkrétně v Českých Budějovicích.

Všichni tři se nominovali do reprezentace jihočeských plavců a budou bojovat o medailová umístění se zástupci dalších třinácti krajů České republiky.

 

Držíme palce celému týmu a jejich trenérům.

 

J.B.

 Sponzoři

 

 

V tomto e-shopu https://www.arenajech.cz/ máme jako oddíl slevy, heslo pro členy oddílu na vyžádání u trenérů. To pak v košíku zadáte jako slevový kupón.

 

  

V e-shopu www.proplavani.cz máme též slevy. Podmínky nákupu jsou stejné (sleva je vždy dle nabídky daného e-shopu), slevový kód (či heslo) opět u trenérů a zadání jako slevový kupón.

 

Zde bychom měli mít v budoucnu ještě oddílový e-shop, kde bude možné zakoupení oddílového vybavení (trička, teplákovky atd.)

 

 

Pro nákup zboží JOLYN na e-shopu https://eu.jolynclothing.com slevu není možné uplatnit, zde se ceny a akční slevy nastavují celosvětově dle marketingových kampaní.