Letní mistrovství ČR mladšího žactva (2012) - Znojmo - 8.-9.6.202408.06.2024

Letní mistrovství ČR mladšího žactva (2012) - Znojmo - 8.-9.6.2024

Poslední závodní výlet čekal o víkendu 8. - 9.6.2024 Klaudii Linhartovou, která si tentokrát jela zaplavat na plavecký bazén do Znojma.

Doprovod, trenéra, řidiče, takže vše v jednom, dělali rodiče Michaela a Jirka Linhartovi.

Klaudie se ze šesti přihlášených startů (100P, 100PZ, 50VZ, 200PZ, 200P a 400PZ) dostala na vše, po zvážení jsme jeden start (200PZ) odhlásili, aby trochu ušetřila síly.

Nejlepších výkonů dosáhla na svých parádních disciplínách 100P a 200P. Sedmé a třinácté místo je pro nás skvělé umístění.

I v ostatních distancích se Klaudie vešla do nejlepší pětadvacítky v České republice.

Celkové hodnocení: 7. (100P), 13. (200P), 20. (100PZ), 22. (50VZ a 400PZ)

Výborné vystoupení!!! Klaudie je "závoďák" a my věděli, že na mistrovství republiky dá do závodů všechny síly.

Máme radost, že členové našeho oddílu takhle reprezentují na vrcholných soutěžích.

Přejeme, ať se nejen těmto nejlepším daří i v příští sezóně.

V tomto e-shopu https://www.arenajech.cz/ máme jako oddíl slevy, heslo pro členy oddílu na vyžádání u trenérů. To pak v košíku zadáte jako slevový kupón.

V e-shopu www.proplavani.cz máme též slevy. Podmínky nákupu jsou stejné (sleva je vždy dle nabídky daného e-shopu), slevový kód (či heslo) opět u trenérů a zadání jako slevový kupón.

Zde bychom měli mít v budoucnu ještě oddílový e-shop, kde bude možné zakoupení oddílového vybavení (trička, teplákovky atd.)

Pro nákup zboží JOLYN na e-shopu https://eu.jolynclothing.com slevu není možné uplatnit, zde se ceny a akční slevy nastavují celosvětově dle marketingových kampaní.