Letní krajský přebor mladšího žactva (2013 a mladší) - 25.5.2024 Jindřichův Hradec25.05.2024

Naši nejmladší členové oddílu v sobotu 25.5.2024 vyrazili do Jindřichova Hradce, kde se konal letní krajský přebor mladšího žactva jedenáctiletých a mladších plavců.

Celkem 18 závodníků, z toho 10 chlapců a 8 děvčat cestovalo autobusem do města, kam jsme léta jezdili na letní soustředění a moc se nám tam líbilo.

Pod vedením trenérů Andrey Kotrbové, Kateřiny Jungové, Veroniky Vyčítalové a asistentky Jany Peškové absolvovali naši benjamínci (ročníky 2013-2017) celkem 88 startů. Žáci ve věku 10 let a starší mají  povolené 3 starty za půlden, ostatní, to znamená 9 let a mladší, mohou startovat pouze ve dvou startech za půlden.

TJ FEZKO Strakonice reprezentovali: Daniel Bílek, Abby Kotrbová, Mia Kotrbová, Bára Kusiaková, Jirka Linhart, Michal Nejedlý, Mirek Novotný, Simonka Pavlíková, Filip Růžička, Anička Růžičková, Mikuláš Slováček, Teodor Szeliga, Zdeněk Šilhan, Matěj Šmat, Adélka Šmatová, Tomáš Vojík, Anežka Vokatá a Nela Vrbová.

Naši mladí chtěli navázat na úspěchy svých starších kamarádů, kteří si odplavali krajské přebory před týdnem. Zaplavali parádně a ziskem 24 medailí v jednotlivcích a jedné medaile ve štafetách potěšili své trenéry i rodiče, bez jejichž podpory by to nešlo.

Bojovali, prali se s časy a radovali se ze zlepšených výkonů a posunů vzhůru v republikových statistikách. Byly tam i chybky v podobě předčasných startů a chybných obrátek, avšak to jsou zkušenosti, které musí většina závodníků nasbírat, aby se jich vyvarovali v příštích závodech.

Zisk osmi zlatých, osmi stříbrných a osmi bronzových medailí v individuálních disciplínách plus jedna stříbrná ve štafetách znamená sladkou odměnu za celoroční práci nejen pro děti, ale i jejich trenéry.

I tak je všechny čeká ještě spousta práce. Zlepšení techniky plaveckých způsobů, startů, obrátek a tréninkového úsilí, to je směr, který bude čekat nejen tyto závodníky v příští sezóně 2024/2025.

Všem zúčastněným gratulujeme a přejeme mnoho úspěchu i v budoucnu.

Možná již 22.6.2024, kdy se koná Strakonický Zlatý fez. To bude pro všechny poslední prověrka formy před letními prázdninami.

V tomto e-shopu https://www.arenajech.cz/ máme jako oddíl slevy, heslo pro členy oddílu na vyžádání u trenérů. To pak v košíku zadáte jako slevový kupón.

V e-shopu www.proplavani.cz máme též slevy. Podmínky nákupu jsou stejné (sleva je vždy dle nabídky daného e-shopu), slevový kód (či heslo) opět u trenérů a zadání jako slevový kupón.

Zde bychom měli mít v budoucnu ještě oddílový e-shop, kde bude možné zakoupení oddílového vybavení (trička, teplákovky atd.)

Pro nákup zboží JOLYN na e-shopu https://eu.jolynclothing.com slevu není možné uplatnit, zde se ceny a akční slevy nastavují celosvětově dle marketingových kampaní.