Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 90 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

Letní krajský přebor mladšího žactva - 13.5.2023 - Prachatice13.05.2023

Letní krajský přebor mladšího žactva - 13.5.2023 - Prachatice

V sobotu 13. května se 26 strakonických plavců vypravilo na závody do Prachatic – zkušení matadoři i ti, pro které to byly první nebo druhé závody.

 

Od počítače a časomíry závody sledoval Rosťa Šejvl.

 

O umístění bojovali Dan Bílek, Bibi a Kája Herold, Lukáš Jedlička, Mia Kotrbová, Bára Kusiaková, Eliška Květoňová, Jirka a Klaudie Linhartovi, Niki Němcová, Míra Novotný, David a Simča Pavlíkovi, Filip a Anička Růžičkovi, Mikuláš Slováček, Teodor Szeliga, Zdeněk Šilhan, Adam Šíma, Matěj a Adélka Šmatovi, Lucka Švihálková, Paula Tasáryová, Natálka Tomšovicová, Julča Trchová a Áňa Vokatá.

 

Naši plavci poměřili síly se zástupci dalších 8 jihočeských klubů a získali 10 prvních, 10 druhých a 9 třetích míst.

Pěkně jsme si zazávodili, a i když občas ukápla i slzička, už se těšíme na Strakonický Zlatý Fez!

 

Velké poděkování rodičům (Míša a Jirka Linhartovi, Radek Kuberna), bez kterých bych těžko zvládala všech 26 dětí.

 

dana šej

 Sponzoři

 

 

V tomto e-shopu https://www.arenajech.cz/ máme jako oddíl slevy, heslo pro členy oddílu na vyžádání u trenérů. To pak v košíku zadáte jako slevový kupón.

 

  

V e-shopu www.proplavani.cz máme též slevy. Podmínky nákupu jsou stejné (sleva je vždy dle nabídky daného e-shopu), slevový kód (či heslo) opět u trenérů a zadání jako slevový kupón.

 

Zde bychom měli mít v budoucnu ještě oddílový e-shop, kde bude možné zakoupení oddílového vybavení (trička, teplákovky atd.)

 

 

Pro nákup zboží JOLYN na e-shopu https://eu.jolynclothing.com slevu není možné uplatnit, zde se ceny a akční slevy nastavují celosvětově dle marketingových kampaní.