Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 90 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

Letní krajské přebory jihočeského kraje žactva, juniorů a dospělých 28.-29.5.2022 - Písek28.05.2022

Letní krajské přebory jihočeského kraje žactva, juniorů a dospělých 28.-29.5.2022 - Písek

Tak, a máme za sebou i krajské přebory starších, to znamená žactva, juniorů a dospělých.

Závodů na bazénu v Písku se zúčastnilo celkem 20 závodníků a závodnic TJ Fezko Strakonice. Plavali jsme celou sobotu a neděli dopoledne, takže vody si děti užily ažaž.

Mnoho z nich mělo přihlášené povolené 3 starty za půlden, což dělá 9 závodů za víkend, to byla pořádná porce naplavaných metrů. A to platilo i pro ty čerstvě starší (ročníky 2010), kteří poprvé okusili i dvousetmetrové tratě. Obstáli a doplavali všichni. Potvrdili, že správným přístupem k tréninku dosáhnou i na mety, o kterých si mysleli, že přísluší jenom starším plavcům a plavkyním.

146 individuálních a 2 starty ve štafetách proměnili naši závodníci v 69 umístění na stupních vítězů. Z toho děti stály 27x na stupínku nejvyšším, 19x na stupni pro druhé a 23x na stupni pro třetí místo.

Navíc se závodníci odměnili za svůj poctivý přístup k tréninkům výbornými zaplavanými časy!!! Nyní již budeme jenom držet palce, aby se alespoň někteří probojovali ve svých kategoriích na mistrovství ČR.

Sezóna nekončí, trénujeme dál. Všichni mají před sebou ještě závody Strakonický Zlatý fez, který se koná 25.6.2022.

Výsledky ze závodů najdete, a můžete si stáhnout, zde na oddílových stránkách, v záložce "Informace pro rodiče".Sponzoři

 

 

V tomto e-shopu https://www.arenajech.cz/ máme jako oddíl slevy, heslo pro členy oddílu na vyžádání u trenérů. To pak v košíku zadáte jako slevový kupón.

 

  

V e-shopu www.proplavani.cz máme též slevy. Podmínky nákupu jsou stejné (sleva je vždy dle nabídky daného e-shopu), slevový kód (či heslo) opět u trenérů a zadání jako slevový kupón.

 

Zde bychom měli mít v budoucnu ještě oddílový e-shop, kde bude možné zakoupení oddílového vybavení (trička, teplákovky atd.)

 

 

Pro nákup zboží JOLYN na e-shopu https://eu.jolynclothing.com slevu není možné uplatnit, zde se ceny a akční slevy nastavují celosvětově dle marketingových kampaní.