Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 90 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

Jarní cena nejmladšího žactva 2023 - Chomutov11.03.2023

Jarní cena nejmladšího žactva 2023 - Chomutov

V sobotu 11.3.2023 vyrazila rodina Linhartova na závody Jarní cena nejmladšího žactva 2023 do Chomutova. Jirka Linhart starší jako trenér a Jirka ml. s Klaudií jako závodníci. Jednalo se o závody pro plavce narozené v roce 2012 a mladší.

 

A naši mladí plavci si vůbec nevedli špatně!!!

 

Kromě výborných časů si z dalekého Chomutova přivezli i spoustu výborných umístění.

Jiří Linhart - 1 bronzová medaile, 1x páté a 1x osmé místo

Klaudie Linhartová - 2 zlaté, 1 stříbrná a 2 bronzové medaile, k tomu jedna bramborová, tedy čtvrté místo

 

Gratulujeme a přejeme další úspěchy.

 

J.B.Sponzoři

 

 

V tomto e-shopu https://www.arenajech.cz/ máme jako oddíl slevy, heslo pro členy oddílu na vyžádání u trenérů. To pak v košíku zadáte jako slevový kupón.

 

  

V e-shopu www.proplavani.cz máme též slevy. Podmínky nákupu jsou stejné (sleva je vždy dle nabídky daného e-shopu), slevový kód (či heslo) opět u trenérů a zadání jako slevový kupón.

 

Zde bychom měli mít v budoucnu ještě oddílový e-shop, kde bude možné zakoupení oddílového vybavení (trička, teplákovky atd.)

 

 

Pro nákup zboží JOLYN na e-shopu https://eu.jolynclothing.com slevu není možné uplatnit, zde se ceny a akční slevy nastavují celosvětově dle marketingových kampaní.