Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 90 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

Hořovická kosatka 202324.09.2023

Hořovická kosatka 2023

I naši nejmladší plavci měli závody, konkrétně v neděli 24.9.2023 v Hořovicích. Zde se konala Hořovická kosatka, které se někteří naši závodníci zúčastnili již loni. Jsou to závody pro nejmladší plavce, pro děti narozené v roce 2013 a mladší.

 

Závody pod trenérským vedením Andrey Kotrbové a Jirky Linharta st. absolvovali Abby a Mia Kotrbovy, Jirka Linhart ml., Anička a Filip Růžičkovi, Lucka Švihálková a Anežka Vokatá. Tito mladí závodníci měli přihlášených celkem 30 startů a k tomu si "střihli" ještě tři štafety.

 

A byli úspěšní!!!

 

Ke skvělým časům přidali 7 umístění na stupních vítězů (1 zlatá, 2 stříbrné a 4 bronzové medaile a k tomu diplomy).

 

Věříme, že získané zkušenosti a medaile budou děti motivovat k další práci v tréninku a na dalších závodech je opět promění v tituly a osobní rekordy.

 

Gratulujeme!!!

 

Děkujeme Andree a Jirkovi za trenérskou péči na závodech a vlastně i za bezpečnou dopravu dětí na závody i zpět.

 

Konkrétní výsledky si můžete prohlédnout v záložce "Výsledky ze závodů".

 

J.B.

 

 Sponzoři