České Budějovice 202325.02.2023

České Budějovice 2023

Víkend 25. a 26.2.2023 byl ve znamení závodů České Budějovice 2023, kde naše sedmičlenná skupina plavců (Matěj Bursa, Ema Cibulková, Štěpán Novák, Jana Pešková, Vanesa Tylová, Kristýna Věnečková a Adam Živnůstka) pod vedením Tomáše Bursy porovnala síly s cca 350ti závodníky z celé České republiky. Ze vzdálenějších zde byly oddíly z Děčína, Kuřimi, Brna a dokonce z Hodonína!!!

Závodilo se na padesátimetrovém bazénu, kde se časy zlepšují jenom velice těžko. Přesto se to našim dětem v mnoha případech podařilo. Na medaile jsme tentokrát nedosáhli, ale v této těžké konkurenci zaplavali naši plavci a plavkyně skvělé výkony, ze kterých mají radost jistě nejen trenéři.

Děkujeme závodníkům za skvělou reprezentaci a přejeme mnoho úspěchů na dalších závodech.

Tímto děkuji Tomášovi Bursovi, který mě zastoupil na trenérském postu!!!