Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 90 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

České Budějovice 202325.02.2023

České Budějovice 2023

Víkend 25. a 26.2.2023 byl ve znamení závodů České Budějovice 2023, kde naše sedmičlenná skupina plavců (Matěj Bursa, Ema Cibulková, Štěpán Novák, Jana Pešková, Vanesa Tylová, Kristýna Věnečková a Adam Živnůstka) pod vedením Tomáše Bursy porovnala síly s cca 350ti závodníky z celé České republiky. Ze vzdálenějších zde byly oddíly z Děčína, Kuřimi, Brna a dokonce z Hodonína!!!

 

Závodilo se na padesátimetrovém bazénu, kde se časy zlepšují jenom velice těžko. Přesto se to našim dětem v mnoha případech podařilo. Na medaile jsme tentokrát nedosáhli, ale v této těžké konkurenci zaplavali naši plavci a plavkyně skvělé výkony, ze kterých mají radost jistě nejen trenéři.

 

Děkujeme závodníkům za skvělou reprezentaci a přejeme mnoho úspěchů na dalších závodech.

 

Tímto děkuji Tomášovi Bursovi, který mě zastoupil na trenérském postu!!!

 

J.B.Sponzoři

 

 

V tomto e-shopu https://www.arenajech.cz/ máme jako oddíl slevy, heslo pro členy oddílu na vyžádání u trenérů. To pak v košíku zadáte jako slevový kupón.

 

  

V e-shopu www.proplavani.cz máme též slevy. Podmínky nákupu jsou stejné (sleva je vždy dle nabídky daného e-shopu), slevový kód (či heslo) opět u trenérů a zadání jako slevový kupón.

 

Zde bychom měli mít v budoucnu ještě oddílový e-shop, kde bude možné zakoupení oddílového vybavení (trička, teplákovky atd.)

 

 

Pro nákup zboží JOLYN na e-shopu https://eu.jolynclothing.com slevu není možné uplatnit, zde se ceny a akční slevy nastavují celosvětově dle marketingových kampaní.