Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 100 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

1. kolo MČR družstev Jihočeského kraje 2022 - Český Krumlov12.03.2022

1. kolo MČR družstev Jihočeského kraje 2022 - Český Krumlov

Sobotní den 12.3.2022 byl ve znamení soutěže družstev Jihočeského kraje, ke kterým se přidali muži z plaveckého klubu Kometa Brno. Ti se soutěže v termínu jejich krajských přeborů nemohli zúčastnit z důvodu marodky.

Naše družstvo reprezentovalo 8 chlapců (mužů) a 8 děvčat (žen):

Muži: Bartoš Vít, Bayernheimer Hubert, Bursa Matěj, Ira Jakub, Přibyl Timothy, Wieser Daniel, Wieser Filip a Wieser Simon.

Ženy: Bartzoková Eliška, Bednaříková Hanka, Manová Lucie, Pešková Jana, Srbová Nela, Tylová Sára, Tylová Vanesa a Věnečková Kristýna.

V celkovém hodnocení družstev skončili naši muži třetí z celkového počtu pěti oddílů a ženy čtvrté ze sedmi oddílů. Pěkný výkon na to, že jsme měli mezi muži druhý nejmladší a mezi ženami nejmladší tým ze všech účastníků.Soubory ke stažení

Hlášení škodní události - úrazové pojištění - formulář 1.79 MB Stáhnout
Potvrzení o bezinfekčnosti letní tábor 118.99 kB Stáhnout
Potvrzení o bezinfekčnosti soustředění 25.5 kB Stáhnout
Předpis - platba příspěvků - sezóna 2022-2023 45.09 kB Stáhnout
Příspěvek z České olympijské nadace informace 17.05 kB Stáhnout
Úrazové pojištění ČOV 2.61 MB Stáhnout
Zásady pro poskytnutí podpory ČON 77.57 kB Stáhnout

Sponzoři

238x80px
238x220px