Plavání

Oddíl plavání pod hlavičkou TJ FEZKO má ve Strakonicích dlouholetou tradici. V současné době má více než 100 členů, kteří se věnují závodnímu plavání, otužileckému i synchronizovanému plavání. Novou skupinu plavců tvoří děvčata a chlapci s mentálním a tělesným postižením, kterým se od roku 2017 systematicky věnují trenérky našeho oddílu.

Informace o zrušení všech letních šampionátů ve všech věkových kategoriích19.04.2020

Výbor sekce plavání ČSPS na svém posledním zasedáním, které se uskutečnilo formou videokonference, vzhledem k aktuální situaci zrušilo letní šampionáty bazénových plavců ve všech věkových kategoriích. Bazény zůstávají kvůli pandemii koronaviru i nadále zavřené a není možné trénovat ani pořádat závody. Nový termín dostalo původně březnové finále republikového šampionátu družstev, které by se mělo uskutečnit 26. a 27. září v Pardubicích.

Rozhodnutí vysvětluje předseda Výboru sekce plavání a místopředseda ČSPS Petr Adamec: „Na předchozích zasedáních sekce plavání, které probíhaly také jako videokonference, jsme si určili termín po velikonočních svátcích, kdy rozhodneme o mistrovstvích republiky. V případě, že by se bazény otevřely nejpozději do 1. června, tak by se domácí šampionáty uskutečnily. Nechtěli jsme, aby se mistrovství pořádala na poslední chvíli a nevznikla v klubech a mezi plavci i trenéry panika. Pořadatelství letošních šampionátů přechází do příští sezóny. Pokud budou mít letošní pořadatelé o organizaci mistrovství zájem i za rok, nebude se na pořádání vypisovat výběrové řízení. O rozhodnutí sekce byl informován i Výkonný výbor svazu, který schválil i nové limity pro všechna reprezentační družstva. Zimní sezóna prozatím zůstává v platnosti podle původního plánu. Uvidíme, jaký bude další vývoj situace a podle toho budeme reagovat.

16.4.2020Soubory ke stažení

Dotazník sportovce - příloha ke zdravotnímu posudku 46 kB Stáhnout
Hlášení škodní události - úrazové pojištění - formulář 1.79 MB Stáhnout
Informace - koronavirus Stanovisko TJ v souvislosti s vyhlášením stavu nouze na území ČR 515.7 kB Stáhnout
Informace k platbě příspěvků 2019/2020 45.7 kB Stáhnout
INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ A SOUHLAS S JEJICH ZPRACOVÁNÍM GDPR 34.09 kB Stáhnout
Potvrzení o bezinfekčnosti letní tábor 118.99 kB Stáhnout
Potvrzení o bezinfekčnosti soustředění 25.5 kB Stáhnout
PŘIHLÁŠKA + ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKA TJ FEZKO - oddíl plavání Přihláška včetně formuláře na lékařskou prohlídku 51 kB Stáhnout
Příspěvek z České olympijské nadace informace 17.05 kB Stáhnout
STD 2019 690.99 kB Stáhnout
Úrazové pojištění ČOV 2.61 MB Stáhnout
Zásady pro poskytnutí podpory ČON 77.57 kB Stáhnout

Sponzoři

238x80px
238x220px